Головне меню

Шановні друзі!

    Створення ефективної системи державного управління є важливим чинником у проведенні соціально - економічних і політичних реформ в країні.
    Особливе місце серед  реформування державного управління займає система підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів, метою якої є досягнення державними службовцями, посадовими особами органів місцевого самоврядування високого професійного рівня, забезпечення суб’єктів владних повноважень кваліфікованими кадрами, здатними до ефективного управління, до впровадження в практику новітніх технологій, до сміливого і оперативного реагування на стрімкі зміни в суспільстві.
   Багаторічний досвід роботи в системі підвищення кваліфікації управлінських кадрів показує що справа успішно рухається вперед там де працює команда однодумців, де є постійний приплив нових знань, обмін досвідом, обговорення і виправлення помилок. Саме така команда працює в Вінницькому центрі. Ми намагаємось будувати свою роботу на засадах демократичності, професійності, патріотизму, толерантності, використовуючи нові підходи і забезпечуючи випереджуючий характер змісту навчання з урахуванням перспектив розвитку держави, вдосконалення завдань і функцій її органів.
      Ми сподіваємося, що наша  копітка щоденна робота в площині підвищення кваліфікації кадрів допоможе всім тим, хто йде по непростому шляху модернізації державного та місцевого управління.


З повагою
директор Центру перепідготовки
та підвищення кваліфікації                                                                                Т.С. Пашиніна
керівних кадрів Вінницької області